Produkt dnia
Koszula/Bluza Flanelowa Damska w Kratę 1, Karlowsky
Koszula/Bluza Flanelowa Damska w Kratę 1, Karlowsky
252,63 zł 205,39 zł
szt.
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach? Podaj swój adres e-mail i bądź na bieżąco z nowinkami gastronomicznymi.
Wyposażenie

URZĄDZAMY LOKAL

Wyposażenie lokalu gastronomicznego, GastroTrend.pl, Poznań ekspres do kawy, nalewająca się do filiżanki kawa

 

CZY WAŻNE JEST ODPOWIEDNIE WYPOSAŻENIE NASZEGO LOKALU?

 

Podczas otwarcia nowej restauracji, największą inwestycją jest dobrze wyposażona kuchnia. Potrzebuje  ona takiego sprzętu, który wytrzyma napięty harmonogram restauracji. Układ kuchni powinien umożliwić bezproblemowy przepływ potraw z obszaru przygotowywania do wydawania.

Wyposażenie kuchni restauracyjnej obejmuje wszystko, co służy do przygotowania, gotowania, podgrzewania i przechowywania żywności.

Podczas wyboru tych sprzętów "jakość" jest czynnikiem najważniejszym, ponieważ dobra jakość i właściwa konserwacja prowadzą do długotrwałego i bezpiecznego użytkowania bez obawy o uszkodzenie.

Bardzo ważne jest także, aby zwrócić uwagę na poszczególne części niektórych elementów wyposażenia, takich jak m.in. termostaty, grzejniki, sprężarki, ponieważ to te części w dużej mierze decydują o jakości.

 

Łyżki do serwowania przystawek, GastroTrend.pl

 

Ważne jest także uregulowanie przepływającej przez sprzęty wody, poprzez np. instalowanie filtracji wody. To wydłuży żywotność urządzeń i zapobiegnie ich awariom. W szczególności dotyczy to zmywarek i kostkarki do lodu. Naczynia będą czyste i bez smug, a lód czysty.

Posiadanie dobrze zaplanowanej kuchni w swoim lokalu nie tylko ułatwi przygotowanie wyśmienitych posiłków, ale także pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Jeśli personel wie, gdzie wszystko się znajduje, zachowuje porządek i rozumie zasadę FIFO (First In, First Out - pierwsze weszło, pierwsze wyszło),ułatwia sobie przygotowywanie i gotowanie w kuchni, a także zmniejsza marnowanie żywności i jej psucie.

Niezależnie od tego, czy zamierzasz wyposażyć swoją ekskluzywną restaurację, bar czy food trucka z jedzeniem, z pewnością będziemy pomocni w realizacji Twojego przedsięwzięcia.

 

Serwowanie dania w restauracji, chleb w koszyku, GastroTrend.pl

 

                                                                                                                                                           Zespół GastroTrend.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl